PROJEKT "13" PIERWSZE POLSKIE LITERACKIE UNIWERSUM POSTAPOKALIPTYCZNE

wtorek, 27 sierpnia 2013

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA WROCŁAWSKICH KRASNALI


Bajka dla dzieci o wrocławskich krasnoludkach...


Wrocław słynie z wielu wspaniałych zabytków, nietuzinkowych wydarzeń kulturalnych, gościnnej atmosfery i krasnali, które razem z ludźmi w zgodzie mieszkają w tym przepięknym mieście. Bajka ta jest opowieścią o czterech skrzatach, które tajemniczy Los Krasnali wystawił na wyjątkową próbę. Poznacie historię Truchci, Więziennika, Syzyfka i Marzyciela, krasnoludków, które w czasie nocy świętojańskiej spotykają się ze sobą na Moście Tumskim, zwanym także „mostem miłości”. Z bajki tej dowiecie się między innymi tego, czym jest miłość, pracowitość, jak ważna w życiu jest nadzieja, dlaczego nie wolno kłamać, kraść, zazdrościć komuś czegoś, oceniać kogoś po wyglądzie i jak potrzebna jest innym bliźnim nasza pomoc, kiedy ci znajdą się w potrzebie. Poznacie też magię słów: „proszę” i „dziękuję”, inne zastosowanie dla zwykłej agrafki, oraz tego, czy wystarczy mieć duże okulary, żeby lepiej widzieć. Odkryjecie razem z Truchcią i Więziennikiem jedną z największych tajemnic życia, zobaczycie także, czy marzenia faktycznie są najważniejsze, a jaki będzie morał tej niezwykłej opowieści, tego już dowiecie się po przeczytaniu bajki.

W związku z wielką akcją, promującą czytanie książek: LiteraTura I Wrocław, która odbędzie się 31 sierpnia (sobota) we Wrocławiu, wydawca (Wydawnictwo E-bookowo) udostępnił na czas trwania akcji bajkę nieodpłatnie, czyli gratis, albo jak kto woli za darmochę!! Za co dziękuję i zapraszam wszystkich chętnych do pobierania ze strony wydawcy i czytania. Link poniżej :))


Po zakończeniu akcji LiteraTura I Wrocław
bajka będzie już dostępna tylko w sprzedaży, trafi do szerszej dystrybucji i będzie kosztowała tylko 3 złocisze... (3zł)